Každý z nás může mít na ideální matraci jiné požadavky. Ta správná by ale mohla být právě matrace z paměťové pěny. Proč by vám mohla vyhovovat? Tyto přednosti vás přesvědčí:

Matrace z paměťové pěny je unikátní v tom, že mění svou tuhost vlivem tělesného tepla a tlaku spáče. Po zatížení začne elegantně kopírovat tělo, proto mu poskytuje ideální oporu v jakékoliv pozici. Tělo doslova obejme svou hebkostí a vy si budete připadat jako na obláčku. Po uvolnění se “lenivě” navrací do svého původního tvaru.

Tím, jak matrace měkne pouze v místech zatížení, nevytváří na tělo absolutně žádný protitlak, což napomáhá k optimální cirkulaci krve.

S první výhodou souvisí i vlastnost v podobě ideální relaxace pro organismus. Během spánku dochází k dokonalému uvolnění svalstva, což přispívá k celkové regeneraci. Visco pěna zmírňuje bolesti zad a kloubů. Tyto matrace jsou ideální pro osoby, které jsou po operacích kloubů, páteře či po jiných ortopedických problémech. Doporučují se lidem dlouhodobě ležícím a imobilizovaným jedincům.

Paměťová pěna se roztočům a jiným mikroorganismům moc nezamlouvá. Pro jejich život neposkytuje vhodné prostředí, a tudíž je matrace vhodná pro alergiky a astmatiky.

Povrch matrací z líné pěny se „nehoupe“ a nepřenáší vibrace. Proto jsou ideální do manželských postelí. Každému spáči poskytnou dokonalý komfort, aniž by se navzájem probouzeli pohyby.

Struktura paměťové pěny je otevřená a prodyšná. To umožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a odvětrávání vlhkosti, což je důležité pro udržování správných hygienických podmínek.

Paměťová pěna je poměrně lehký materiál a s matracemi, jež jsou z ní vyrobené, se dobře manipuluje. Nebudete mít problém při přesunu, převlékání postele či sundávání potahu k vyprání.

Co se tuhosti týče, líná pěna se vyrábí v několika variantách. Variabilita tuhostí a tvarovatelnosti umožňuje uspokojit rozlišné požadavky všech zákazníků.

NABÍDKA MATRACÍ

Proč dát přednost matraci z paměťové pěny?

Matrace z líné pěny si velmi brzy získaly spoustu spokojených uživatelů. Kdo si jednou takovou matraci pořídil, doslova se stal na této pěně závislý. Během spánku si totiž připadá jako v bavlnce, neboť matrace celé tělo dokonale obejme svou hebkostí. Reaguje na jeho tělesnou teplotu a mění svůj tvar pouze v místech zatížení. Po uvolnění se pomalu vrací zpět do původního tvaru a nevytváří žádný protitlak. Další výhody si shrňme v následujícíh bodech:

  • dokonalé ortopedické vlastnosti,
  • maximální přizpůsobení se křivkách těla,
  • pružnost, pevnost a tvarová stálost,
  • antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti,
  • nepřenáší vibrace,
  • prodyšnost a cirkulace vzduchu skrze otevřenou strukturu buněk,
  • poskytuje celkovou regeneraci.

Vybírejte matrace z visco pěny na míru i mezi klasickými rozměry

Matrace z paměťové pěny se řadí k velmi oblíbeným, luxusním a zároveň cenově dostupným. Výborně se přizpůsobují tvaru těla a v kombinaci s lamelovým roštem poskytnou žádaný odpočinek a relax. Proto jsou vhodné i pro osoby, které jsou dlouhodobě upoutené na lůžko, jsou po operacích s pohybovým aparátem či potřebují svalstvu ulevit po náročných sportovních výkonech. Je sice pravda, že na paměťovou pěnu si musí tělo zvyknout, protože kupříkladu hojně využívané pružinové matrace poskytují tvrdší ložnou plochu, ale věřte, že si línou pěnu zamilujete. K dostání je spoustu modelů, ze kterých si zajisté vyberete.

Matrace z paměťové pěny přímo od výrobce – 100% kvalita

Pakliže se rozhodnete zainvestovat do modelu z líné pěny, vybírat můžete z klasických rozměrů nebo si nechat vyrobit matrace na míru. Vsaďte na osvědčeného výrobce s dlouholetými zkušenostmi na trhu – Grossmann matrace, který vám zhotoví matraci na přání.

Kontaktovat Grossmann Matrace
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT